Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
Pianist: Silva → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Pianist: Silva → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Illusionist: Taikuri Jari → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Band: New Soul → Silja Symphony Starlight 19:45 - 00:30
20:45 - 01:30
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Illusionist: Taikuri Jari → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Mats Granberg → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Illusionist: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Starlight 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Band: New Soul → Silja Symphony Silja Symphony 20:45 - 00:30
21:45 - 01:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Illusionist: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Trubadur: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Illusionist: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubadur: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Illusionist: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Trubadur: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 07:45 - 09:00
08:45 - 10:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Symphony Starlight 16:30 - 17:00
17:30 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Illusionist: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 19:00 - 19:30
20:00 - 20:30
Trubadur: Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Symphony Silja Land 08:15 - 09:30
09:15 - 10:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Symphony Starlight 18:30 - 18:45
19:30 - 19:45
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Illusionist: Taikuri Kim Wist → Silja Symphony Silja Symphony 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 20:00 - 23:45
21:00 - 00:45
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Symphony Silja Land 20:45 - 21:00
21:45 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 17:00 - 17:15
18:00 - 18:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Barnprogram: Glittermålning → Silja Symphony Silja Land 18:00 - 18:30
19:00 - 19:30
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 20:15 - 20:40
21:15 - 21:40
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Promenade 20:00 - 20:15
21:00 - 21:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Music show: Il Divo Magnifico → Silja Symphony Starlight 21:15 - 21:40
22:15 - 22:40
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:45 - 01:30
22:45 - 02:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Trio: Gramofon → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:45 - 01:30
21:45 - 02:30
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00 - 23:30
21:00 - 00:30
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:00 - 20:30
21:00 - 21:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:00 - 23:00
20:00 - 00:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Symphony Silja Land 16:30 - 16:45
17:30 - 17:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:15 - 17:30
18:15 - 18:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
No service

No service

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Symphony Silja Land 16:30 - 16:45
17:30 - 17:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:15 - 17:30
18:15 - 18:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 17:45
18:30 - 18:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Symphony Silja Land 18:15 - 18:30
19:15 - 19:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 17:45
18:15 - 18:45
Trubadur: Carl Munroe → Silja Symphony Sea Pub 18:00 - 21:45
19:00 - 22:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:30 - 19:15
19:30 - 20:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 18:45
19:15 - 19:45
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:30 - 20:15
20:30 - 21:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
No service

Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Trubadur: Mikael Brockman → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Symphony Silja Land 16:30 - 16:45
17:30 - 17:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Barnprogram: Bingo → Silja Symphony Silja Land 17:15 - 17:30
18:15 - 18:30
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Symphony Silja Land 17:30 - 17:45
18:30 - 18:45
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Symphony Silja Land 18:15 - 18:30
19:15 - 19:30
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub

Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 15:30 - 17:15
16:30 - 18:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 18:00 - 18:15
19:00 - 19:15
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 18:30 - 23:00
19:30 - 00:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 19:15 - 20:00
20:15 - 21:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 19:30 - 20:00
20:30 - 21:00
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Symphony Starlight 21:00 - 21:30
22:00 - 22:30
Trubadur: Jonas Hofer → Silja Symphony Sea Pub

Pianist: George → Silja Symphony Promenade 14:30 - 16:15
15:30 - 17:15
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Symphony Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Symphony Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 16:15 - 17:00
17:15 - 18:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 17:15 - 18:00
18:15 - 19:00
Duo: James & Alex → Silja Symphony Promenade 18:15 - 19:00
19:15 - 20:00
Show: Acrobat Show → Silja Symphony Promenade 19:00 - 19:15
20:00 - 20:15
Pianist: George → Silja Symphony Promenade 19:15 - 21:00
20:15 - 22:00
Band: Jukebox → Silja Symphony Starlight 19:30 - 23:00
20:30 - 00:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 20:30 - 21:00
21:30 - 22:00
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Symphony Starlight 22:00 - 22:30
23:00 - 23:30