Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 07:30
08:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Conference Center 17:00 - 17:45
18:00 - 18:45
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:30
17:00 - 22:30
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Conference Center 17:00
18:00
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:30
17:00 - 22:30
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Conference Center 17:00
18:00
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Påskäggsjakt runt fartyget → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:30
17:00 - 22:30
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Tricks stund med showgruppen Pirat Crew → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Trubadur: Olli Alexander → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Musikfrågesport → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Barnens Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Show: Pirat Crew - Lost in time → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Show: Pirat Crew - Imaginarium → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Barnens Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Promenade underhållning: Promenade Show → Silja Serenade Promenade 20:00
21:00
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Show: Pirat Crew - La Magnifique → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Pirat Crew - Scandal → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Frågesport → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 18:00
15:30 - 19:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Frågesport → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:30
19:30
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:15
20:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: DEKO duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 18:45
16:30 - 19:45
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Band: Indigga Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: New Soul → Silja Serenade Starlight

Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Barnens Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: New Soul → Silja Serenade Starlight

Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: ONEVIOLIN → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: New Soul → Silja Serenade Starlight

Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Barnens Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: ONEVIOLIN → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: New Soul → Silja Serenade Starlight

Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Band: New Soul → Silja Serenade Starlight

Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:15
22:15
Show: Divet Show - International Stars → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Anttoni → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Band: New Soul → Silja Serenade Starlight

Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 18:30
19:30
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Show: Divet Show - Eurovision night → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: New Soul → Silja Serenade Starlight

Duo: Duo Soulmate → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram : Rita och vinn en familjekryssning! Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Pysselstund → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Trubadur: Manuel De Villiers → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Pianist: Nick Mark → Silja Serenade Promenade 19:00 - 22:45
20:00 - 23:45
Barnprogram: Barnens Bingo → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00