Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 11:00 - 11:45
12:00 - 12:45
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Serenade Starlight 11:30
12:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Band: Sallad → Silja Serenade Starlight 21:30 - 22:45
22:30 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Sallad → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Band: Sallad → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 18:30
19:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight

Band: Sallad → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Serenade Starlight 19:10
20:10
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land

Band: Sallad → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 18:30
19:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Starlight 19:10
20:10
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight

Band: Sallad → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Barnprogram: Frågesport för barn → Silja Serenade Starlight 19:10
20:10
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Stjärnartist: Hevisaurus → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 17:45
18:45
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:15
20:15
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Band: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:45
19:45
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 20:15
21:15
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Show: The Roaring Twenties - Epic Party! → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00
09:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 18:00
19:00
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 18:30
19:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:40
21:40
Band: Mr. Sushi → Silja Serenade Starlight

Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land

Barnprogram: Tipsrunda för barn och ungdomar → Silja Serenade Silja Land

Jazz: Donna's Jazz → Silja Serenade Promenade

Pianist: Christopher → Silja Serenade Promenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Barnens Bingo → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Acrobat Show → Silja Serenade Promenade 19:00
20:00
Illusionist: Taikuri Roope Ylitalo → Silja Serenade Silja Serenade 19:30
20:30
Trubadur: Carl Munroe → Silja Serenade Sea Pub 19:30
20:30
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:40
22:40
Show: The Roaring Twenties - The Golden Hour → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service

No service