Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Glittermålning → Silja Serenade Silja Land 17:00 - 17:30
18:00 - 18:30
Barnprogram: Bingo för barn med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:15
19:30 - 00:15
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Morgonstund med Sälen Harry → Silja Serenade Sun Deck 09:30
10:30
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubadur: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Trubadur: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Havsdans: Diesel → Silja Serenade Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Havsdans: Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Havsdans: Diesel → Silja Serenade Starlight 22:15 - 23:00
23:15 - 00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:15
00:15
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Havsdans: Diesel → Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Havsdans: Markku Aro & Diesel → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Havsdans: Diesel → Silja Serenade Starlight 23:15 - 00:00
00:15 - 01:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 00:30
01:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade New York Club & Lounge 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade New York Club & Lounge 18:00
19:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Stjärnartist: Kwan → Silja Serenade Starlight 20:30
21:30
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Kids festival: Buktalaren Sari Aalto → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:30
20:30
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Kids festival: Buktalaren Sari Aalto → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Havsdans: Omega → Silja Serenade Starlight 19:00 - 19:45
20:00 - 20:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Havsdans: Eija Kantola & Omega → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Havsdans: Omega → Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Havsdans: Eija Kantola & Omega → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Silja Serenade Silja Land 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Silja Land 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Kids festival: Aarne Alligaattori & Viidakkorumpu yhtye → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Barnprogram : Minidisco med Sälen Harry Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomarnas timme för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Silja Serenade Silja Land 08:30
09:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Barnprogram: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Barnprogram : Olympiska spel för barn Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Trubadur: The Doc → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubadur: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Barnprogram: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Barnprogram : Olympiska spel för barn Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Trubadur: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 21:15 - 23:00
22:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdoms Festival för över 10-åringar → Silja Serenade Silja Land 21:30 - 22:30
22:30 - 23:30
Show: Utopia Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:30
09:00 - 09:30
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 15:00 - 20:00
16:00 - 21:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker → Silja Serenade Conference Center 16:15
17:15
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 18:00
19:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Silja Serenade Conference Center 18:45
19:45
Show: Titanium Show by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:45
21:00 - 22:45
Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Trubadur: Patrick Linman → Silja Serenade Sea Pub 20:15 - 23:00
21:15 - 00:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Show: Cosmic Paradise by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 09:00 - 09:30
10:00 - 10:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Barnprogram: Summer Center → Silja Serenade Conference Center 16:00 - 21:00
17:00 - 22:00
Barnprogram : Olympiska spel för barn Silja Serenade Sun Deck 16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
Duo: Flame → Silja Serenade Promenade 17:00 - 22:00
18:00 - 23:00
Barnprogram: Dagens tävling → Silja Serenade Conference Center 17:15
18:15
Barnprogram: Harrys Underbara Utmaningar för Hela Familjen → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Barnprogram: Disco med Mumin → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Ungdomsprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Silja Serenade Conference Center 19:00
20:00
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Conference Center 19:45
20:45
Show: Visual Symphony by Dance Factory → Silja Serenade Starlight 20:45