Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Estnisk tid) Tid (Svensk tid)
Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Barn värd/värdinna: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Kryssningsvärd: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Barn värd/värdinna: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Kryssningsvärd: Johan Östberg → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Barnprogram: Figurballonger → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Indigga Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Barn värd/värdinna: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Charter → Swedish special cruise

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Barn värd/värdinna: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Charter → Swedish special cruise

Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Trubadur: Månson Allstar Duo → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Barn värd/värdinna: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubadur: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Barnprogram: Pysselstund → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Barnprogram: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Saluveer Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Barn värd/värdinna: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Barnprogram: Figurballonger → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubadur: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Barnprogram: Pysselstund → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:00
20:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Barnprogram: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Jonas Hofer → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Barn värd/värdinna: Laila Varkki → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Barnprogram: Pysselstund → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Barnprogram: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Barn värd/värdinna: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Barnprogram: Figurballonger → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Barnprogram: Pysselstund → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Barnprogram: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Barn värd/värdinna: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Barnprogram: Ansiktsmålning → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Barnprogram: Pysselstund → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Barnprogram: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Specialprogram: Eurovision Song Contest 2024 → Baltic Queen Sea Pub 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Duo: Kappel Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Show: Pioneers Show Dancers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Barn värd/värdinna: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 18:45
17:45
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Paf Bingo → Baltic Queen Starlight 20:00
19:00
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Barnprogram: Pysselstund → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Music Game → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Barnprogram: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
Show: Pioneers → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Sing along with Cruise host → Baltic Queen Sea Pub 00:15
23:15
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Barn värd/värdinna: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 16:45
15:45
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:45
16:45
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 19:00
18:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 19:45
18:45
Barnprogram: Barns födelsedagsfirande → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:00
19:00
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 20:00
19:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Barnprogram: Pysselstund → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 20:15
19:15
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 20:30
19:30
Ungdomsprogram: Youth Disco → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Ungdomsprogram: Neon face paintings → Baltic Queen Ibiza Disco 21:00
20:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 21:00
20:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 21:30
20:30
Specialprogram: Eurovision Song Contest 2024 → Baltic Queen Sea Pub 21:30
20:30
Barnprogram: Musical workshop → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 21:45
20:45
Barnprogram: Sälen Harry önskar god natt → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 22:00
21:00
Show: Cruise through the WORLD → Baltic Queen Starlight 22:00
21:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 22:30
21:30
Trubadur: Viveka → Baltic Queen Sea Pub 22:30
21:30
Celebrations → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Lottery → Baltic Queen Starlight 23:00
22:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 23:30
22:30
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 23:30
22:30
DJ: DJ → Baltic Queen Ibiza Disco 00:00
23:00
Show: Cruise through the CENTURY → Baltic Queen Starlight 00:00
23:00
Band: Night Out Band → Baltic Queen Starlight 00:30
23:30
Barn värd/värdinna: Ülle Moritz → Baltic Queen Seaside / Lottemaa

Kryssningsvärd: Micke Wikner → Baltic Queen Baltic Queen

Kryssningschef: Terje Põder → Baltic Queen Baltic Queen

Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 17:00
16:00
Barnprogram: Figurballonger → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 18:00
17:00
Youth host: Teens hosts → Baltic Queen Ibiza Disco 18:00
17:00
Duo: Inga Kaare Duo → Baltic Queen Manhattan Piano Bar 18:15
17:15
Ungdomsprogram: Teens activities → Baltic Queen Ibiza Disco 19:00
18:00
Barnprogram: Barnaktivitet → Baltic Queen Seaside / Lottemaa 19:00
18:00
Trubadur: Eimel Kaljulaid → Baltic Queen Sea Pub 19:00