Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Avgång från Åbo Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: JNB trio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Havsdans: Janiina Lehtonen & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 20:30
18:45 - 21:30
Trio: JNB trio → Baltic Princess Starlight 18:30 - 21:15
19:30 - 22:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 21:30 - 00:15
22:30 - 01:15
DJ: Aikio → Baltic Princess Starlight 00:15 - 02:30
01:15 - 03:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: JNB trio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Barnprogram: Promenad med Sälen Harry → Baltic Princess Silja Land 11:45 - 12:00
12:45 - 13:00
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: JNB trio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Promenad med Sälen Harry → Baltic Princess Silja Land 11:45 - 12:00
12:45 - 13:00
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 18:30
18:45 - 19:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Baltic Princess Silja Land 18:15
19:15
Trio: JNB trio → Baltic Princess Iskelmä baari 18:30 - 20:15
19:30 - 21:15
Bubble Cruise-viinimessut/ vinmässa Baltic Princess Conference Center 18:30 - 21:30
19:30 - 22:30
Barnprogram: Promenad med Sälen Harry → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 19:30
20:30
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
DJ: Aikio → Baltic Princess Starlight 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Barnprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Baltic Princess Silja Land 20:30
21:30
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 21:30 - 01:15
22:30 - 02:15
DJ: Aikio → Baltic Princess Klubi 23:00 - 02:30
00:00 - 03:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 09:30
10:30
Trio: JNB trio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00 - 12:15
11:00 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Bubble Cruise-viinimessut/ vinmässa Baltic Princess Conference Center 09:00 - 13:30
10:00 - 14:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 09:30
10:30
Barnprogram: Mumins morgonstund → Baltic Princess Starlight 09:30
10:30
Trio: JNB trio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00 - 12:15
11:00 - 13:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Baltic Princess Starlight 11:00
12:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Ansiktsmålning → Baltic Princess Starlight 11:30
12:30
Trubadur: Daniel Mason → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Barnprogram: Muminfrågesport → Baltic Princess Starlight 13:00
14:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 14:30
15:30
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 18:30
18:45 - 19:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Baltic Princess Silja Land 18:15
19:15
Trio: JNB trio → Baltic Princess Iskelmä baari 18:30 - 20:15
19:30 - 21:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 19:30
20:30
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Barnprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Baltic Princess Silja Land 20:30
21:30
Stjärnartist: HUGO → Baltic Princess Starlight 22:00
23:00
Stjärnartist: Ahti → Baltic Princess Starlight 22:30
23:30
DJ: Aikio → Baltic Princess Klubi 23:00 - 02:30
00:00 - 03:30
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 23:30 - 01:15
00:30 - 02:15
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Baltic Princess Starlight 09:30
10:30
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00
11:00
Trio: JNB trio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:30 - 13:15
11:30 - 14:15
Barnprogram: Muminfrågesport → Baltic Princess Starlight 11:00
12:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Barnprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Baltic Princess Silja Land 13:00
14:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 14:30
15:30
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Baltic Princess Starlight 09:30
10:30
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00
11:00
Trio: JNB trio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:30 - 13:15
11:30 - 14:15
Barnprogram: Muminfrågesport → Baltic Princess Starlight 11:00
12:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Barnprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Baltic Princess Silja Land 13:00
14:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 14:30
15:30
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 20:30
18:45 - 21:30
Trio: JNB trio → Baltic Princess Starlight 18:30 - 21:15
19:30 - 22:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 21:30 - 01:15
22:30 - 02:15
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Trio: JNB trio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Band: Lisää Skumppaa! → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Trio: JNB trio → Baltic Princess Starlight 11:30 - 12:15
12:30 - 13:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 20:30
18:45 - 21:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 18:30 - 21:15
19:30 - 22:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Havsdans: Jyrki Nurminen & Sävel → Baltic Princess Starlight 21:30 - 01:15
22:30 - 02:15
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Havsdans: Jyrki Nurminen & Sävel → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Havsdans: Jyrki Nurminen & Sävel → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 20:30
18:45 - 21:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 18:30 - 21:15
19:30 - 22:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Havsdans: Sinitaivas → Baltic Princess Starlight 21:30 - 00:15
22:30 - 01:15
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 09:45 - 10:30
10:45 - 11:30
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Havsdans: Sinitaivas → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 09:45 - 10:30
10:45 - 11:30
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Havsdans: Sinitaivas → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 18:30
18:45 - 19:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Iskelmä baari 18:30 - 20:15
19:30 - 21:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 19:30 - 19:45
20:30 - 20:45
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Havsdans: Sinitaivas → Baltic Princess Starlight 20:15 - 22:00
21:15 - 23:00
Iskelmä host: Hannu Aholaita → Baltic Princess Baltic Princess 20:15 - 20:30
21:15 - 21:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Schlageronsdag: Olli Halonen → Baltic Princess Starlight 22:30
23:30
Iskelmä host: Hannu Aholaita → Baltic Princess Baltic Princess 22:30 - 22:45
23:30 - 23:45
Havsdans: Sinitaivas → Baltic Princess Starlight 00:00 - 00:45
01:00 - 01:45
DJ: Aikio → Baltic Princess Starlight 00:45 - 02:30
01:45 - 03:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00 - 10:15
11:00 - 11:15
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:30 - 13:15
11:30 - 14:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00 - 10:15
11:00 - 11:15
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:30 - 13:15
11:30 - 14:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
Schlageronsdag: Hannu Aholaita → Baltic Princess Starlight 13:30 - 14:00
14:30 - 15:00
Havsdans: Sinitaivas → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 20:30
18:45 - 21:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 18:30 - 21:15
19:30 - 22:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 19:00
20:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 21:00 - 22:30
22:00 - 23:30
Band: Beatwave → Baltic Princess Starlight 21:30 - 00:15
22:30 - 01:15
DJ: DJ Eiestoi → Baltic Princess Starlight 00:15 - 02:30
01:15 - 03:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Band: Beatwave → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 10:00
11:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Baltic Princess Silja Land 10:30
11:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Starlight 10:30 - 12:15
11:30 - 13:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Sälen Harry besöker Silja Land → Baltic Princess Silja Land 11:45
12:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 13:45
13:00 - 14:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Sea Pub 14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Band: Beatwave → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 17:45 - 18:30
18:45 - 19:30
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Iskelmä baari 18:30 - 20:15
19:30 - 21:15
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Baltic Princess Starlight 19:00
20:00
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 19:30
20:30
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
Barnprogram: Mumin hälsar på → Baltic Princess Silja Land 19:45
20:45
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 19:45 - 22:30
20:45 - 23:30
DJ: DJ Eiestoi → Baltic Princess Starlight 20:00 - 21:30
21:00 - 22:30
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 20:30 - 22:30
21:30 - 23:30
Barnprogram: Ungdomsprogram: Skoj och tävlingar för ungdomar över 10 år → Baltic Princess Silja Land 20:30
21:30
Band: Beatwave → Baltic Princess Starlight 21:30 - 01:15
22:30 - 02:15
DJ: DJ Eiestoi → Baltic Princess Klubi 23:00 - 02:30
00:00 - 03:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00
11:00
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:30 - 13:15
11:30 - 14:15
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Band: Beatwave → Baltic Princess Starlight 14:15 - 15:00
15:15 - 16:00
*** BALTIC PRINCESS IN TURKU *** Baltic Princess Baltic Princess 15:30 - 17:30
16:30 - 18:30
***BALTIC PRINCESS IN MARIEHAMN*** Baltic Princess Baltic Princess 09:30 - 09:35
10:30 - 10:35
Barnprogram: Mumins morgonstund → Baltic Princess Starlight 09:30
10:30
Paf Bingo → Baltic Princess Iskelmä baari 10:00
11:00
Trio: Ville Mäkimattila & Putkiratio → Baltic Princess Iskelmä baari 10:30 - 13:15
11:30 - 14:15
Barnprogram: Frågesport för barn → Baltic Princess Starlight 11:00
12:00
Pianist: Antonia → Baltic Princess Piano Bar 11:30 - 13:15
12:30 - 14:15
Barnprogram: Ansiktsmålning → Baltic Princess Starlight 11:30
12:30
Trubadur: Matti Palenius → Baltic Princess Sea Pub 12:00 - 12:45
13:00 - 13:45
Paf Bingo → Baltic Princess Starlight 12:15
13:15
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Baltic Princess Starlight 13:00
14:00
Karaoke: Karaoke → Baltic Princess Iskelmä baari 13:30 - 15:00
14:30 - 16:00
Quiz → Baltic Princess Starlight 14:00
15:00
Band: Beatwave →