Nöjeskalendern

Det finns något för alla åldrar och smaker

Här hittar du nöjeskalendern för våra fartyg. Du kan se vad som händer ombord genom att välja datum och fartyg i listan nedan. Kul barnunderhållning, fartfyllda shower och coverband. Partykryssningar med en noggrant utvald line-up.

Namn från den svenska hip hop-scenen, populära house-DJs, folkkära idoler från Sverige och internationella världsartister – hitta din favorit! Se även spelschemat på:

Artister ombord →

Nöjeskalender

Nedan kan du söka underhållning på önskat fartyg

Tider för framträdanden kan ändras. För slutgiltiga tider för framträdanden, kom ihåg att se efter i kryssningsprogrammet ombord.
Datum Artist Fartyg Plats Tid (Svensk tid) Tid (Finsk tid)
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Karri Salo → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Serenade Silja Land 18:45
19:45
Barnprogram: Hela familjens frågesport → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Bingo → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Karri Salo → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Överraskningsprogram → Silja Serenade Silja Land 19:00
20:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Serenade Silja Land 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 23:30
00:30
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 22:30
23:30
DJ: Eki → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight

Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Trubadur: Anders Kahn → Silja Serenade Sun Deck 16:30 - 18:00
17:30 - 19:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Barnprogram: Mumin önskar god natt → Silja Serenade Silja Land 20:15
21:15
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 23:00
22:00 - 00:00
Band: Sold's Finest → Silja Serenade Silja Serenade 21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 22:15
23:15
Band: Gottfrid → Silja Serenade Starlight 23:00 - 00:00
00:00 - 01:00
DJ: Eki → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Band: John Lindberg Trio → Silja Serenade Silja Serenade 00:15 - 01:15
01:15 - 02:15
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Silja Land 10:00
11:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Trubadur: Anders Kahn → Silja Serenade Sun Deck 15:30
16:30
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Band: Gottfrid → Silja Serenade Starlight 20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 21:15
22:15
Band: John Lindberg Trio → Silja Serenade Silja Serenade 22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Band: Sold's Finest → Silja Serenade Silja Serenade 00:15
01:15
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:30 - 01:00
22:30 - 02:00
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Silja Land 18:00
19:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 20:00
21:00
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Siljaland → Silja Serenade Silja Land 16:30
17:30
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 19:30
20:30
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:00 - 20:45
21:00 - 21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 21:00
22:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:30
22:30
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Silja Land 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Pat Kelly → Silja Serenade Sea Pub 18:30 - 23:30
19:30 - 00:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 14:30 - 15:45
15:30 - 16:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:15 - 21:00
18:15 - 22:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 20:00 - 22:00
21:00 - 23:00
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 22:30
23:30
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 15:30 - 16:30
16:30 - 17:30
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 18:15 - 22:00
19:15 - 23:00
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Karaoke: Karaoke → Silja Serenade New York Club & Lounge 21:00 - 22:45
22:00 - 23:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
DJ: DJ Jani → Silja Serenade New York Club & Lounge 23:30
00:30
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Barnprogram: Sälen Harry besöker Starlight → Silja Serenade Starlight 16:30
17:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 16:45 - 21:30
17:45 - 22:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30
18:30
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 17:45 - 22:30
18:45 - 23:30
Barnprogram: Barnens bingo med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:15
19:15
Trubadur: Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 19:00
20:00
Barnprogram: Mumindisco → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Show: Ultramarine Show Band - Cake by the Ocean → Silja Serenade Starlight 20:45
21:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 21:15 - 22:45
22:15 - 23:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 21:30
22:30
Show: Ultramarine Show Band - Let's Get Loud → Silja Serenade Starlight 23:00
00:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:00 - 08:45
09:00 - 09:45
Barnprogram: Teckningstävling → Silja Serenade Silja Land 15:00 - 21:00
16:00 - 22:00
Duo: RubiRoja Duo → Silja Serenade Promenade 16:45 - 21:30
17:45 - 22:30
Bingo → Silja Serenade Starlight 17:00
18:00
Barnprogram: Spel och Lek → Silja Serenade Sun Deck 17:00
18:00
Illusionist: Kolos → Silja Serenade Starlight 18:00
19:00
Trubadur: Ari Joki → Silja Serenade Sea Pub 18:30
19:30
Barnprogram: Disco med Sälen Harry → Silja Serenade Starlight 18:45
19:45
Show: Ultramarine Show Band - Disco Nostalgy → Silja Serenade Starlight 19:45
20:45
Band: Night Out Band → Silja Serenade Starlight 20:15 - 21:45
21:15 - 22:45
Barnprogram: Ungdomstävling → Silja Serenade Silja Land 20:30
21:30
Show: Ultramarine Show Band - 'Madonna' → Silja Serenade Starlight 22:00
23:00
Ungdomsprogram: Hack on Deck → Silja Serenade Silja Serenade

Barnprogram: Ansiktsmålning → Silja Serenade Silja Land 08:30 - 09:15
09:30 - 10:15
Barnprogram: Färgläggningstävling → Silja Serenade Silja Land 16:00 - 22:00
17:00 - 23:00
Barnprogram: Moomin besöker → Silja Serenade Starlight 17:30